La Liga
Real Betis
Real Betis
VS
Atlético de Madrid
Atlético de Madrid
søndag 30. mai 2027 kl. 20:00 Estadio La Cartuja, Sevilla
Avspark om
257dager·3timer·20min

Medlem av Reisegarantifondet

Full økonomisk beskyttelse

Garantert offisielle kampbilletter

Direkte fra klubben

4.2/5 stjerner

Fra norske supportere

Om kampen

Real Betis vs Atlético de Madrid – runde 38 i La Liga på Estadio La Cartuja. Følg Atlético de Madrid på bortebane i Sevilla med hotell og kampbillett i samme pakke.

Atlético de Madrid på bortebane mot Real Betis

I runde 38 reiser Atlético de Madrid til Estadio La Cartuja for å møte Real Betis – kjent under kallenavnet Los Verdiblancos. En av Spanias mest lidenskapelige fanskarer, kjent for hymnen «Betis, manque pierda». Real Betis spiller kreativ, ballbesittelsesorientert fotball, og et bortemøte her er sjelden en formsak.

Hjemmelaget kan by på et av de høyeste stemningsnivåene i hele La Liga. Siste bortekamp for sesongen avslutter en lang reisesesong for Atlético-supportere, uansett hvor det står i tabellen. En bortetur med Atlético de Madrid er en fin mulighet til å kombinere toppfotball med en ny by, og oppleve hvor krevende reisen kan være for et bortelag i La Liga. Kampen spilles i mai, noe som er verdt å ta med i planleggingen av reisen.

Forespørsel — Real Betis vs Atlético de Madrid

Fyll ut skjemaet, så kommer vi tilbake med et skreddersydd tilbud innen 24 timer.

Ved å sende inn aksepterer du at vi kontakter deg. Vi selger ikke videre informasjonen din.

Inkludert hotell

Håndplukket hotell for oppholdet

Alle pakker inkluderer overnatting på Hotel Derby Sevilla – håndplukket med god avstand til Real Betiss hjemmebane.

Hotel Derby Sevilla

Hotel Derby Sevilla

Sevilla

20 min med buss/taxi til stadion

Hotellet ligger i Sevilla, med kort vei til byens historiske sentrum og andalusiske atmosfære. Som et rimelig og praktisk 3-stjerners hotell passer det godt for fotballreisende som ønsker en enkel base i byen.

Rommene er enkle og velholdte, med gratis wifi og klimaanlegg. Frokost kan inkluderes, og resepsjonen er bemannet store deler av dagen. Hotellets beliggenhet gjør det praktisk å utforske Sevilla til fots.

Fra hotellet er det rundt 20 minutter med buss eller taxi til Estadio Benito Villamarín, hjemmebanen til Real Betis. Flere busser går direkte fra sentrum på kampdag.

Gratis wifiKlimaanleggFrokost inklRøykfrie rom

Slik fungerer det

Fra valgt pakke til avspark – vi gjør det enkelt

1. Velg pakke

Velg hotellstandard og antall netter som passer deg.

2. Bekreftelse

Vi bekrefter bestillingen din og sender alle detaljer på e-post.

3. Reis og nyt

Vi veileder deg til stadion og anbefaler supporterpuber i området.

Ofte spurt

Spørsmål og svar

Klar for å oppleve Real Betis vs Atlético de Madrid?

Vi tar oss av alt – du bare gleder deg til kamp!